Beton architektoniczny

DEKORACYJNE PŁYTY BETONOWE

Beton architektoniczny znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Naturalne cechy betonu powodują, że każda płyta jest oryginalna i wyjątkowa. Ręczne wykonanie płyt podnosi ich wartość i sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przestrzeń w aranżacji, której wykorzystano płyty z betonu architektonicznego staje się ekskluzywna, ponadczasowa i wyrafinowana.

Płyty z betonu architektonicznego przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń, ścian dekoracyjnych itp.

 

DOSTĘPNE KOLORY:

 

DOSTĘPNE WYMIARY PŁYT BETONOWYCH:

 

WYKOŃCZENIE PŁYT BETONOWYCH:

 

REALIZACJE Z UŻYCIEM PŁYT BETONOWYCH:

 


PŁYTY BETONOWE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE:

Możemy przygotować płyty według indywidulanych potrzeb w różnych kolorach, barwach, indywidualnych rozmiarach i kształtach; heksagonalne, romby, trójkątne itp. Płyty mogą posiadać wytłoczone napisy, logo, numer budynku lub grafikę. Służymy pomocą w pełnym zakresie, od przygotowania projektu i doboru odpowiednich formatów, przez dostawę i montaż.

PRZYKŁADOWE INDYWIDUALNE REALIZACJE: